Referencje

Pomagamy24.pl - Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Pomagamy24h.pl to przede wszystkim ludzie, prawdziwi profesjonaliści. Powierzając mamę ich opiece, trochę się obawiałam. Widząc, jak z szacunkiem i troską jest pielęgnowana, jestem zadowolona i spokojna. Dziękuję.

To tylko niektóre opinie na Nasz temat.

Anna z Poznania

Tym, którzy mają kogoś bliskiego wymagającego opieki, ale życie zawodowe powoduje, że nie dysponują odpowiednią ilością czasu, by ją zapewnić, polecam usługi Pomagamy24h.pl. Wszystkie zlecone zadania realizowane są na najwyższym poziomie i mają jeszcze jedną ważną zaletę – odpowiednie podejście do chorego, pełne wsparcia i zrozumienia.

W. M. 

„Kiedy zaczęliśmy korzystać z ich usług, nie spodziewaliśmy się, że tak bardzo polubimy opiekunów. Są jak część naszej rodziny – pełni ciepła, zawsze z uśmiechem i gotowi do każdego wyzwania. Dzięki nim nasz dziadek ma teraz więcej radości w każdym dniu.”

Krzysiek

Dzięki pracownikom Pomagamy24h.pl nie muszę się martwić, czy mama bierze leki. Odwiedzam ją raz w tygodniu i widzę, że przyjmuje je regularnie, jej stan jest dobry, pamięć tak nie szwankuje, a wszystko dzięki temu, że codziennie ktoś ją odwiedza i pilnuje, by o określonej porze przyjęła lekarstwa. Warto skorzystać z takich usług.

Marta Z.

To wielki komfort, że opiekunowie przyjeżdżają do naszego domu. Przywiozą zamówione zakupy, spędzą z nami chwilkę, porozmawiamy. To niezwykli ludzie, zjawiają się zawsze wtedy, gdy ich poprosimy, są pełni zaangażowania i uśmiechu. Są dla nas jak rodzina. Wyczekujemy ich co drugi dzień, jak kogoś bliskiego.

Maria i Jan Sobańscy

Taka codzienna samotność mojego taty sprawiała mi smutek. Postanowiłam, że dobrze by było, gdyby ktoś go odwiedzał częściej niż ja mogę, zadzwoniłam do Pomagamy24h. To był strzał w dziesiątkę. Co drugi dzień tato ma odwiedziny opiekuna, ale i towarzysza. Ma z kim zjeść obiad, podyskutować o bieżących sprawach, wyjść na spacer. Jest zadowolony, przez weekend opowiada mi o tych spotkaniach, widzę jego radość, a to dla mnie najważniejsze.

Alicja S. z Gniezna

 

„Nie wiem, co byśmy zrobili bez tej wspaniałej ekipy. Są jak słońce w pochmurny dzień, zawsze przychodzą z pomocą i dobrym słowem. Ich sposób bycia i serdeczność zmieniły nasze życie na lepsze. To więcej niż opieka, to prawdziwa przyjaźń.”

                                                                                                                    M.P

Skontaktuj się z Nami!

Administratorem danych osobowych jest firma Pomagamy24h Sp. Z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pomagamy24h Sp. Z o.o..

Usługi opiekuńcze zrealizowane na rzecz Gmin

All Rights Reserved. Copyright Pomagamy Sp. Z o.o. ©2011-2024

Projekt i wykonanie: Webpack.pl