O Firmie

Pomagamy24.pl - Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasza firma działa na rynku już ponad 7 lat. Posiadamy bogate doświadczenie poparte licznymi referencjami z którymi możecie się Państwo zapoznać w dziale referencje.

Współpracowaliśmy z Ośrodkami Pomocy Społecznej : Komorniki, Luboń ,Złotów, Łobżenica co świadczy o dużym zaufaniu do naszej firmy .

Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla osób starszych, chorych, niepełnosprawnych i samotnych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – dostosowujemy nasze usługi do stanu zdrowia, zaleceń lekarskich oraz potrzeb każdej osoby.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszymi pracownikami.

Skontaktuj się z Nami!

Administratorem danych osobowych jest firma Pomagamy24h Sp. Z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pomagamy24h Sp. Z o.o..

All Rights Reserved. Copyright Pomagamy Sp. Z o.o. ©2011-2019

Projekt i wykonanie: Webpack.pl