O Firmie

Pomagamy24h.pl zawsze obok ciebie, kiedy Ty lub Twoi bliscy tego potrzebują.

Firma Pomagamy24.pl specjalizuje się w szeroko pojętych usługach opiekuńczych, koncentrując się na wsparciu dla osób starszych, chorych, niepełnosprawnych oraz samotnych. Działamy na rynku już od ponad 7 lat, co pozwoliło nam nie tylko zgromadzić bogate doświadczenie, ale również zdobyć zaufanie wielu klientów i ich rodzin. Nasze działania oparte są na solidnych podstawach wiedzy       i praktyki, co potwierdzają liczne pozytywne referencje, które z dumą prezentujemy w dziale referencji na naszej stronie internetowej.

Nasze usługi opiekuńcze są kompleksowe i dostosowane         do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zajmujemy się szeroko rozumianą opieką  oferując pomoc dostosowaną do ich stanu zdrowia       i zaleceń lekarskich. Oferujemy zarówno opiekę doraźną, jak i opiekę całodobową, co pozwala na ciągłe monitorowanie stanu zdrowia podopiecznego i zapewnienie mu bezpieczeństwa oraz komfortu w jego własnym domu.

Współpraca z ośrodkami pomocy społecznej w miejscowościach takich jak Komorniki, Luboń, Złotów czy Ujście , Ryczywół świadczy o naszej wiarygodności i profesjonalizmie. Nasze usługi opiekuńcze cieszą się uznaniem wśród instytucji oraz klientów prywatnych, co motywuje nas do dalszego rozwijania i udoskonalania naszej oferty.

Ponadto, w ramach naszych usług oferujemy wsparcie w codziennych czynnościach, takich jak higiena osobista, przygotowywanie posiłków, czy prowadzenie gospodarstwa domowego. Rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie aktywności fizycznej i umysłowej naszych klientów, dlatego organizujemy również czas wolny zgodnie z ich zainteresowaniami i możliwościami.

Sklep medyczny i wypożyczalnia sprzętu Dodatkowo, jako firma poszerzająca swoją ofertę o dodatkowe usługi, prowadzimy sklep medyczny oraz wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór produktów, takich jak łóżka medyczne, wózki inwalidzkie, pieluchy dla dorosłych, chodziki i wiele innych. Dzięki możliwości wypożyczenia sprzętu, nasi klienci mogą korzystać z niezbędnych udogodnień na czas rekonwalescencji lub dłuższego leczenia bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów zakupu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem ekspertów przez naszą stronę internetową lub telefonicznie. Nasi pracownicy są dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych usług opiekuńczych oraz pomóc w doborze najlepszej opcji opieki. Wierzymy, że nasze zaangażowanie i doświadczenie w opiece nad osobami starszymi mogą przynieść znaczną ulgę i wsparcie zarówno opiekunom, jak i osobom wymagającym opieki.

Skontaktuj się z Nami!

Administratorem danych osobowych jest firma Pomagamy24h Sp. Z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne i niezbędne przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Pomagamy24h Sp. Z o.o..

All Rights Reserved. Copyright Pomagamy Sp. Z o.o. ©2011-2019

Projekt i wykonanie: Webpack.pl